Fantazi Gecelik

Kadın ve erkeklerin yoğun rağbet gösterdiği kadın iç çamaşırı gruplarında fantazi gecelik çeşitleri ön plana çıkar. Her yaştan kadının beğenerek kullandığı bu tarz ürünler kişilerin fantazilerine en çok hitap eden ürünlerdendir. Kimi zaman tek parça kimi zamanda farklı parçalardan oluşan bu ürün grupları çeyiz hazırlayan kadınlara da hitap eder. Birbirinden farklı tasarımları olduğu gibi renk seçenekleri de oldukça zengindir.

Cinsel hayatına önem veren kadınların bilhassa yakından ilgi duyduğu fantazi gecelik modelleri tül, deri, saten gibi kumaşlarla hazırlanır. Dantel ve taş detaylarının da sıkça görüldüğü bu tarz ürünleri beden skalasına uygun olarak almak gerekir. Keza böyle ürünlerin en genel kullanım amacı vücut hatlarını ortaya çıkarmasıdır. Dolayısıyla beden seçiminde en ideal olana yönelmek gerekir.

Kadın Fantazi Gecelik

Fantazi gecelik grubunda yer alan ürünler kadınların dişil enerjisini üst seviyelerde hissetmesini sağlayan parçalardır. Farklı tasarımlarının yanında kırmızı, siyah, leopar, mavi, beyaz ve daha pek çok renk seçeneğiyle ön plana çıkarlar. Kişinin kendi ten rengine en uygun parçayı seçebildiği böyle gecelik fantazi modelleri kısa ya da uzun olabilir. Tamamen kişisel zevklere bırakılan bu eşsiz tasarımlarda ipli askılar, kurdele, taş ve fiyonk detayları da sıkça görülür.

Kimi zaman bacak kimi zaman göğüs dekoltesinin yer aldığı ürünler fantezi kıyafetleri adı altında çeşitlenir. Kostüm severlerinde yoğun ilgi gösterdiği bu tarz ince, şık ve seksi ürünler özel günlerde kullanılabileceği gibi erotik gecelik olarak da tercih edilebilir. Geniş beden aralıklarının yer aldığı fantazi gecelikler, göğüs pedli ya da pedsiz olarak tasarlanır.

En Şık ve Seksi Fantazi Gecelik Çeşitleri

İç giyim bayan fantazi gecelik ürünleri kendi içinde farklı gruplara ayrılır. Kişisel tercih ve zevklere bırakılan bu tasarım ürünleri sağlıklı bir cinsel hayat için kadınların vazgeçilmezlerindendir. Genel olarak kadınlar için hazırlanan bayan fantazi gecelik çeşitleri yakından incelenirse şu ürünler ön plana çıkar:

Saten Fantazi Gecelikler

Kırmızı, siyah, bordo ve beyaz renkleriyle ön plana çıkan saten fantazi gecelik modelleri kısa, uzun ve takım halde satılabilir. Tül ve dantel detaylarıyla süslenen bu tasarımlar yumuşak dokulu saten kumaşla tamamlanır. Diğer fantazi ürünlerine göre daha kapalı tasarımlarında yer aldığı bu ürünler aynı zamanda gerdek gecesi gecelik modelleri arasında da yer alır. Özellikle sabahlık olarak tasarlanan saten ürünler oldukça beğeni görür.

Deri Fantazi Gecelikler

Fantazi gecelik kostüm grubunda yer alan deri ürünler farklı konseptler düşünülerek hazırlanır. Kişilerin fantazi dünyasını ön plana alarak seçebileceği bu tarz ürünler etek-sütyen ikilisi olabileceği gibi külot-sütyen şeklinde de tasarlanabilir. Deri ürünlerin seksiliğine güvenen kadınlara önerilen deri fantazi gecelik çeşitli oyuncaklarla da tamamlanabilir.

Dantelli Fantazi Gecelikler

Fantazi gecelik gruplarının olmazsa olmaz ürünleri dantel ve tül kullanılarak hazırlanan ürünlerdir. Genellikle yarı transparan ya da tamamen transparan hazırlanan bu ürünlerde göbek, kalça ya da göğüs dekoltelerine sıkça yer verilir. Kısa ya da uzun ebatlarıyla dikkat çeken dantelli fantazi gecelik modelleri genellikle siyah ya da kırmızı tonlarında hazırlanır. Elbette diğer renk seçeneklerinde de böyle ürünleri bulmak son derece kolaydır.

Büyük Beden Fantazi Gecelikler

Fantazi gecelik büyük beden kategorisinde yer alan ürünler genellikle jartiyerli modellerden oluşur. Büyük beden kadınların kullanımına uygun olarak üretilen her model 4xl beden seçeneğine kadar sunulur. Tül ve dantel detaylarıyla ön plana çıkan büyük beden fantazi gecelik modellerinde en çok tercih edilen renk siyahtır. Jartiyer ya da tanga çeşitleriyle dikkat çeken böyle ürünler beden seçeneği dikkate alınarak tercih edilmelidir. Ayarlanabilir askıları ve şık dekolte detaylarıyla ön plana çıkan 4xl fantazi gecelik ürünlerinde leopar desenleri de sıkça kullanılır.

Uygun Fiyatlı Erotik Gecelik Takımları

Özel geceler için üretilen ve pek çok kadın tarafından sevilen transparan gecelik modelleri tasarımlarıyla erotiklik kazanır. Kimilerinde komple dekolte kimilerinde de minik dekoltelerin yer aldığı böyle ürünler çeyiz gruplarında da sıkça görülür. Tamamen tül ya da dantel kullanılarak hazırlanan kostümler; etek, şort, tanga gibi detaylarıyla ön plana çıkar. Oldukça cazip ödeme seçenekleriyle satışa sunulan sexy gecelik gruplarında tamamen tül tasarımlara da yönelmek mümkündür. Hatta son yıllarda kadınların gözde parçaları arasında girebilen sabahlıklar bu gruba en iyi örnektir. Tül gecelik kategorisinden ulaşılabilen bu sabahlıklar genellikle tanga ya da jartiyerli olarak tasarlanır.

Kırmızı, siyah ve leopar desenin cazibesinden faydalanılarak hazırlanan ateşli gecelik çeşitleri kız arkadaş ya da eşlere de hediye olarak alınabilir. Beylerin sürpriz amaçlı eşlerine aldığı böyle ürünlerde siyah fantazi gecelik modelleri oldukça uygun fiyatlıdır.

Fantazi Gecelik Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Fantazi gecelik takımları her bedenden kadının tercih edebileceği zarif, şık ve seksi ürünlerdir. İstenilen konsepte uygun olarak seçilebilen bu tarz ürün gruplarında model ve renk oldukça önemlidir. Buna göre son yıllarda hemen hemen her kadına hitap edebilen kadın fantazi iç giyim modelleri şu özellikleri taşır:

  • Bol dekolteli ürünlerdir.
  • Kimi zaman komple kimi zamanda bölüm bölüm dekolteler taşırlar. Seçim kişinin ön plana çıkarmak istediği alanlara göre yoğunlaşabilir.
  • Hediye amaçlı da kullanılabilirler.
  • Saten, leopar, deri, tül ve dantel en çok üretiminde kullanılan kumaşlardandır.
  • Farklı aksesuarlarla birlikte kullanıma uygundur.
  • İpli gecelik modelleri tasarım detaylarına bakılarak günlükte kullanılabilir.
  • Temizlenmesi ve kurutması son derece kolaydır.
  • Ayarlanabilir askılarıyla kolay kullanım imkanı sunar.
  • Dişil enerjiyi üst seviyelere çıkarmak amacıyla tercih edilirler.

Fantazi gecelik modelleri fileli çeşitleriyle de özellikle genç kızların ilgisini çeker. Bu fileli modeller kendi arasında farklı türlere ayrılabilir. Hayatındaki erkeğe sürpriz yapmak isteyen kadınlara hitap eden sıra dışı gecelikler seksi gecelik kategorilerinden kolayca ulaşılabilen ürünlerdendir. Hijyen açısından en önemli kadın iç giyim ürünleri arasında yer aldığı için tercih edilirken beden ve model konusundan net olunmalıdır.

Vücut hatlarına güvenen kadınlara hitap eden fantazi elbiseler ise minik dekolteleriyle oldukça iddialıdır. Genellikle deri kullanılarak hazırlanan bu tarz ürünlerin en önemli özelliği tüm vücut hatlarını sarmalarıdır. Tek parça ya da iki parçadan oluşan setler halinde satılan mini etekli fantazi gecelik çeşitlerine yine bu kategoriden ulaşılabilir.

Fantazi Gecelik Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Fantazi gecelik seçiminde zorlanan kadınlar öncelikle hangi modellerin ilgisini çektiğine bakmalıdır. Birbirinden ilginç olarak hazırlanan böyle ürünlerde seçim kriteri olarak üretim malzemesi de dikkate alınabilir. Özellikle büyük beden fantazi gecelik ucuz seçeneklerine yönelmek isteyen kadınların tül ve dantel kumaşlara dikkat etmesi gerekir. Derilere göre bir tık daha esnek olan bu ürünler kullanım açısından daha kolaydır.

Renk seçiminde de dikkatli olunması gereken gecelik takımları siyah ya da kırmızı üzerine yoğunlaşabilir. Aşk, sevgi ve cinselliğin sembolü haline gelen bu renkler pek çok kadın iç giyim ürününü süsler. Renk seçiminde kararsız kalan kadınlar için kırmızı fantazi gecelik modelleri oldukça idealdir. Kısa ya da uzun olmasını kişisel zevklerinize göre ayarlayabileceğiniz gibi daha seksi bir ürün isterseniz mini etekli olanlara yönelmek mümkündür.

Partnerinizi şaşırtmak, heyecanlandırmak ve kurulan hayalleri gerçekleştirmek üzere seçebileceğiniz leopar desenli fantazi gecelik modelleri de oldukça popülerdir. Böyle ürünler düz gecelik modellerinden oluşabileceği gibi kostüm olarak tasarlanan modelleri de mevcuttur. Eğlenceyi seven çiftlere özel olarak hazırlanan fantazi kostüm çeşitleri de oldukça ilgi görür. Birbirinden farklı konseptlere hitap eden böyle ürünler özel gecelerde tercih edilebilir.

Fantazi Gecelik Beden Aralıkları Nedir?

Gecelik fantazi giyim ürünleri oldukça geniş beden aralıklarında üretilir. Üretim malzemesi ve tasarım detaylarına göre bedeni şekillenen bu ürün gruplarında ön küçük S bedendir. 34-36 beden kadınlara hitap eden bu ürünleri M, L ve XL bedenler izler. Fantazi giyim bayan ürünlerindeki en önemli amaç vücut hatlarını ortaya çıkarmak olduğu için tam beden alınması önemlidir. Oldukça ince ve zarif dokularla hazırlanan böyle ürünlerde dar kalıplar önerilmez.

Büyük beden kadınlara da hitap eden açık gecelikler son yıllardaki eşsiz tasarımlarıyla dikkat çeker. Genellikle kısa modellerle hazırlanan böyle ürünler 2XL, 3XL ve 4XL beden seçenekleriyle satışa sunulur. Büyük beden kadınların yoğun ilgi gösterdiği bu tarz fantezi pijama takımları tül, dantel ya da deri detaylarla hazırlanır. Dekolte kısımlarında kullanılan bağcıklar ve şeritlerle çeşitlendirilen ürünlerde kırmızı ve siyah ön plana çıkar.

Kadın Fantazi Gecelik Fiyatları

Kadın gecelik fantazi grubunda yer alan ürünlerde oldukça farklı fiyatlandırmalar dikkat çeker. Cazip ödeme seçenekleriyle hazırlanan birbirinden farklı böyle ürünlerin fiyatlandırılmasında model, detaylar ve üretim malzemesi etkilidir. Kostüm konseptli hazırlanan ürünler bir tık daha pahalıyken düz ve sade modeller oldukça uygundur. Özellikle tül ve dantel ağırlıklı tasarlanan fantazi gecelik modelleri saten gecelik çeşitlerine göre daha caziptir.

Transparan detayları ön plana çıkarılarak üretilen bu tarz ürünlerde fiyat çeşitliliği yüksektir. Her bütçeye hitap eden ürünlere ulaşmak son derece kolaydır. Deri gecelikler ya da aksesuarlı ürünlere nazaran oldukça cazip fiyatlarla satışa sunulur. Sizler de özel gecelerinizi renklendirmek istiyorsanız, bütçe yormayan fantazi gecelik modellerini daha yakından inceleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Saten Gecelik Rahat Olur mu?

İnce yapısıyla dikkat çeken saten gecelikler kullanım açısından çok rahattır. Terletmeyen özellikleri nedeniyle yaz – kış kullanılabilir. Temizlenmesi ve kurutması da son derece kolaydır.

Gecelik Kumaşı Nasıl Olmalı?

Gecelik kumaşları kişiyi rahatsız etmeyen, kaşındırmayan ve konforlu olmalıdır. Öte yandan kişinin böyle ürünleri kullanırken kendine yakıştırması da gerekir. Söz konusu gündelik gecelikler olunca rahat, fantazi gecelikler olunca seksi olması gerekir.

Fantezi Geceliğin Altına Sütyen Giyilir mi?

 

Fantezi geceliklerin altına sütyen giyilmesine gerek yoktur. Seksi gecelik olarak hazırlanan böyle ürünler mümkün mertebe tek başına kullanılır. Ancak bazı modellerde özellikle sütyen görünümü vermek adına pedli üretimlere rastlanabilir.

 

 

Fantazi Gecelik Modelleri

Kadınlar için sadece gündüz değil geceleri de şık görünmek önemlidir. Bu nedenle kadınların birçoğu uyku kıyafeti olarak gecelik takımları tercih etmektedir. Bu kıyafetler arasında farkı tarzları ve çarpıcı modelleri ile fantazi gecelik takımları ön plana çıkmaktadır.

  Eğlenceli Gecelerin Kıyafeti Fantezi Gecelik Modelleri

  İç giyim denilince akla ilk gelen kıyafetler arasında gecelik takımları yer alıyor. Gecelik takımları ev içerisinde de şık görünmek isteyen kadınların kurtarıcısı oluyor. Birbirinden farklı gecelik takımları içerisinde hem şıklıklarıyla hem de iddialı kesimleriyle fantazi gecelik modelleri dikkat çekiyor.

  Fantezi gecelik modelleri her bedene ve zevke hitap edecek şekilde tasarlanıyor. Fantezi gecelik takımlarında özellikle tutkunun rengi olan kırmızı, zarafetin rengi siyah ile tasarlanan modeller özel gecelerinde şıklığından ödün vermek istemeyen kadınlar tarafından çok seviliyor.

  Bunların yanında mavi, beyaz, mor, lacivert, pembe, gümüş ve bordo renkleri de bulunan fantazi gecelik modelleri; tulum, dantel, tül, saten, transparan, mini etekli takımlar, jartiyer takımları, tekli modeller ve zincirli modeller şeklinde üretiliyor.

  Fantezi Gecelik Takımları Bedenleri

  Fantezi gecelik modelleri tamamen kadınların yatak odasındaki konforunu düşünerek tasarlanıyor. Bu nedenle her bedene ve vücut yapısına göre modeller bulunabiliyor. Fantezi gecelikler üretilirken farklı bedenlere ve isteklere hitap edebilmek adına çok çalışılıyor.

  Fantezi gecelik takımları beden aralıkları XXS beden başlayarak 5XL bedene kadar uzanıyor. Bunun yanı sıra küçük göğüslü kadınlar için destekli olan büyük göğüslü kadınlar için toparlayıcı olan modelleri ve hamile kadınlar için de rahat ve iddialı fantezi gecelik takımları bulunuyor.

  Fantezi Gecelik Fiyatları

  Firmamız en kaliteli fantezi gecelik takımlarını sizleri düşünerek en uygun fiyatlarla beğeninize sunuyor. Siz de özel gecelerinizi unutulmaz kılmak isterseniz fantezi gecelik modellerimiz arasından size uygun olanını hemen şimdi satın alabilirsiniz.

 

Özel Anlarınıza Eşlik Edecek Geceliği Keşfedin

Eşinizle beraber geçirdiğiniz özel anların değeri anlatılmaz. Bu özel anların değerini kendinize ve eşinize daha iyi hissettirmeniz için fantazi gecelik giymek doğru çözüm olacaktır. Cinsel hayatınızda giyeceğiniz fantezi ürünler vücut çizgilerini ortaya çıkarır ve vücudunuzu çekici gösterir. Fantezi gecelik modelinizi iyi seçerek arzularınızı açığa çıkartabilirsiniz.

  Fantazi Gecelikler

  Kadınların tercih ettiği fantazi gecelik modelleri seksi ya da erotik gecelik isimlerini de almıştır. Doğru tasarım geceliği seçmek vücut çizgilerinizi daha görülebilir hale getirir. Kaliteli materyaller ile üretilen fantazi gecelik takımları uzun ömürlüdür. Kaliteli olmasıyla beraber kendinizi gece boyu rahat hissedersiniz. Uygun fiyat seçenekleriyle istediğiniz modeli seçebilir ve hemen kavuşabilirsiniz. Gecelik modellerinde standart beden ve her bedene uygun ürünler bulunur.

  Uygun Fiyatlı Erotik Gecelik Takımları

  Genelde gecelik takımları olarak tercih ettiğiniz ürünlerinde yakınılan konu fiyat etiketi fazlalığıdır. Etiket fiyatının yüksek seviyelerde seyretmesi, en çok istediğiniz geceliği almak için önünüzde engel olabilir. Tutkunuzu açığa çıkaran ve cinsel hayatınıza güzel katkısı olan iç giyim modelleri satın almak için online web sitesi üzerinden uygun fiyat seçeneğini yakalayabilirsiniz. Böylelikle arzu ettiğiniz ürünlere uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

  Erotik Gecelik Seçenekleri

  Erotik gecelik seçeneklerinde dikkat edilmesi gerekenleri bilmelisiniz. Ürünün size kattıklarıyla beraber ölçüm sağlayarak güzel gecelik modelini seçebilirsiniz. Böylelikle istediğiniz çekiciliğe kavuşabilirsiniz. Vücut hatlarınızı güzel gösterebilir ve eşinizin fantezi hayali kurmasını sağlayabilirsiniz. Kırmızı gecelikler, jartiyerli ve dantelli modelleri tüm arzuları karşılayabilir.

  Seksi gecelik ürünlerini seçerken rengine, jartiyerin seksiliğine ve dantelin arzuyu harekete geçirip geçirmemesine dikkat etmelisiniz. Tercih edeceğiniz gecelik modelinin sizi her bakımdan tamamlaması gerekir. Farklı tasarım modelleri ile her gece kendinizi daha özel ve daha güzel hissedebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Gloris, size daha iyi hizmet sunabilmek için web sitesinde bazı çerezler kullanmaktadır. İstediğiniz takdirde çerezleri reddedebilirsiniz. Ancak çerez ayarlarını değiştirmeniz durumunda, internet sitemizin bazı fonksiyonlarının düzgün çalışmayabileceğini lütfen dikkate alın.

Çerezler hakkında daha ayrıntılı bilgiye ve Gloris Çerez Politikasına buradan ulaşabilirsiniz