Kadın Pijama Takımı

Kadın giyim ürünleri son derece çeşitli parçaları bünyesinde barındırmaktadır. İç, dış ve alt ve üst giyim ürünleri olarak kategorize edilirler. Bunun yanı sıra kadın kıyafetleri ev ve spor giyim olarak da sınıflandırılmaktadır. Ev kıyafetleri eşofman takımları ve pijama takımlarını ifade etmektedir. Ev konforunda kendinizi rahat hissedebilmeniz açısından gün içinde eşofman ve türevlerini tercih edebilirsiniz. Uyku sırasında ise rahat ve konforlu bir gece için kadın pijama takımı çeşitleri giyilmektedir.

Bayan pijama takımı modelleri çok çeşitlidir. Bu çeşitlilik Ürünlerin sahip olduğu özelliklere göre şekillenmektedir. Kıyafetlerin kumaşları, modelleri, desenleri, boyları ve diğer spesifik özellikler ürünleri çeşitlendirmektedir. Bu çeşitlilik her zevke ve tarza yönelik ürünlerin kolaylıkla bulunması bağlamında önemli bir rol oynamaktadır. Bunun yanı sıra kadın pijama takımı çeşitleri mevsimsel farklılıklara da uygun olarak imal edilmiştir.

Pijama takımı bayan kullanıcılar için önem arz etmektedir. Rahat ve konforlu ürünleri tercih etmek uyku sırasında rahat hissetmenizi ve iyi bir uyku çekmenize imkân sağlar. Bu rahatlığa ise kaliteli kumaşlara ve proporsiyonunuza uygun olan formlardaki kadın pijama takımlarını tercih ederek ulaşabilirsiniz. Her beden aralığında pijamalar ilgili kategoride sizleri beklemektedir.

Kadın Pijama Takımı Modelleri Nelerdir?

Pijama takımı kadın kullanıcıların sıklıkla alışverişini yaptığı giyim ürünleridir. Hem ev giyiminde hem de uyku sırasında pijama takımları kullanılır. Sürekli değiştirilen ve temiz olması gereken kıyafetler olarak değerlendirilmelidir. Bunun sebebi ise yatağa pijama ile girilmesidir. Bu yüzden birden çok pijama takımları bayan kullanıcılar için bir ihtiyaç halini almıştır. Bayan pijama takımları model olarak çok çeşitli ürünlerdir. Bu sayede her kadın kendi istek ve ihtiyacına göre bir takımı satın alabilmektedir.

Kadın pijama takımları öncelikle mevsimsel olarak modellere ayrılmıştır. Yaz ve kış mevsimde tercih edilen ürünler birbirinden farklıdır. Bu farklılığa sebep olan kıstaslar ise şu şekilde sıralanabilir:

 • Uzun ve kısa boylu pijamalar
 • Yaz ve kış için uygun kumaşlarda üretilen pijamalar
 • Kısa ya da uzun kollu üst pijamalar
 • Uzun ya da kısa boylu üretilen alt pijama parçaları
 • Ucuz ya da pahalı pijama takımları

Yukarıda sıralanan etmenler pijama takımlarını birbirinden ayıran ve onları çeşitli modellere ayıran önemli kıstaslardır. Pijama modelleri seçilirken bu hususlara dikkat edilmelidir. Bu sayede yaptığınız pijama takımı alışverişinden memnun olabilirsiniz.

Kadın Pijama Takımı Çeşitleri ve Özellikleri

Ev giyimi bayan kullanıcılar dahil erkekler için de önem arz etmektedir. Günün keşmekeşinden ve stresinden yaşam alanlarında uzaklaşan kullanıcılar bu alanlarda kendilerini rahat hissetmek isteyebilirler. Tercih edilen kıyafetler bu bağlamda oldukça önemlidir. Bu yüzden kaliteli kumaşlardan üretilen ve birbirinden şık ve rahat ev kıyafetleri sıklıkla tercih edilmektedir. Her daim şık ve güzel görünmek isteyen kadınlar ev giyim ürünlerinde de aynı özveriyi göstermeleri gerekir. Bu bağlamda pijama kadın kullanıcılar için önemsiz giyim ürünleri değil aksine özen ve itina ile seçilecek kıyafetlerdir.

Kadın ev giyim ürünleri çok çeşitlidir. Bu çeşitliliği ürünlerin sahip olduğu farklı özelliklerden almaktadırlar. Genel olarak pijama takımları aynı amaca hizmet ettiklerinden dolayı özellikleri benzerdir. İlgili kategorideki ev kıyafeti çeşitleri özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Kaliteli kumaşlardan imal edilmiştir.
 • Her beden aralığına sahip ürün bulunur.
 • Yaz ve kış olarak ayrı kategorilere sahiptir.
 • Boy ve kalıp olarak çok çeşitli ürünler bulunmaktadır.
 • Her tarz ve kesime uygun pijama takımları vardır.
 • Şık ve estetik görünümlü pijamalar bulunmaktadır.
 • Rahat ve konforlu ürünlerdir.
 • Uygun fiyatlı olarak değerlendirilmektedir.

Şık pijama takımları hem rahat hem de zarif bir görünüm elde etme imkânı sağladıkları için kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Önden düğmeli pijama takımı kadın kullanıcılarının şık ve zarif olarak tanımladıkları modellerdir. Özellikle hem yeni evlenen hanımların hem de her daim bu görüntüyü seven kadınlar için gecelik pijama takımı seçenekleri de mevcuttur. Siyah pijama takımı şık ürünler olarak değerlendirilir. Her kadın kendi istek ve ihtiyaçlarına yönelik ürünleri kaliteli kumaşları ve uygun fiyatları ile ilgili kategoriden satın alabilir.

Kadın Pijama Takımı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Kadın pijama takımı seçerken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. bu hususlar kesin ve kati olmamak ile birlikte her kullanıcı için değişiklik arz edebilir. Pijama takımı seçerken göz önünde bulundurulması gereken ilk kıstas sizleri rahat ve konforlu hissettirebilmesi olmalıdır. Pijama takımları genel itibari ile bu amaç için tasarlanır ve üretilir.

Diğer yandan pijama takımı alışverişinizde mevsime dikkat etmeniz gerekmektedir. Kış mevsimi için seçim yapacak iseniz bu mevsime uygun kumaşlarda imal edilen ürünleri tercih etmelisiniz. Kışlık pijama takımı seçenekleri kalın ve sıcak tutan kumaşlara sahiptir. Kalın pijama takımı opsiyonları uzun kollu modelleri çok olmakla birlikte kısa kollu olarak tasarlanan modellere sahiptir. Kadın kışlık pijama takımı her renk ve desen opsiyonları ile beğeni kazanmaktadır.

Kısa kollu kadın pijama takımı içi polarlı ya da astarlı olmaktadır. Bu sayede bedeninizi sıcak tutma açısından iyi bir performansa sahiptir. Kışlık pijama takımları yün, pamuk, polyester ve nadiren kadife kumaşlardan üretilirler. Kadın pijama takımı uzun kollu boy seçenekleri ile kışın sizleri rahat ettirmeyi hedeflemektedir.

Yaz mevsimi için pijama takımı alışverişi yapacak iseniz sıcak ve bunaltıcı hava şartlarına uygun kumaşları tercih etmelisiniz. Bu kumaşlar genellikle pamuk, keten, penye, viskoz ve saten kumaşlar olabilir. Yazlık pijama takımı çeşitleri ürünlerin boyları ile de değişkenlik arz etmektedir. Askılı ya da kısa kollu üst giyimler, kapri ya da şort alt parçalara sahip olan kıyafetler ile takım oluşturulur. Şortlu pijama takımı yaz aylarında iyi birer seçenektir. Şortlu pijama takımı kadın ve kız çocukları tarafından sıklıkla kullanılmaktadır.

Kadın Pijama Takımı Kumaşı Nasıl Olmalıdır? 

Kadın pijama takımı kumaşları insan bedenini rahat ve konforlu hissettirmeye yönelik olmalıdır. Kaliteli kumaşlar pijama üretiminde kullanılmalıdır. Pijama takımı üretirken pamuk, penye, yün ve benzeri saf ve organik kumaşlar kullanılmalıdır. Yaz aylarında serin tutacak kış aylarında ise sıcak hissettirecek ve üşütmeyecek pijama takımı tercih edilmelidir.

Kumaşına Göre Kadın Pijama Çeşitleri

Saten pijama takımı özellikle gecelik türündeki pijamalar için tercih edilmektedir. Şık ve zarif bir görüntü elde etmek isteyenler bayan gecelik pijama çeşitlerine göz gezdirebilirler. Saten pijama takımı kadın kullanıcılar için alt ve üst parçalardan oluşan modelleri ile beğeni kazanmaktadır. Penye pijama takımı seçenekleri yaz ve kış ayları için kullanılabilir. Polar pijama takımı kadın ve çocuklar için kış aylarında sıklıkla tercih edilmektedir.

Boyuna Göre Kadın Pijama Modelleri 

Boyuna göre kadın pijama modelleri alt ve üst parçaların kol ve paça boylarının nitelikleri ile değerlendirilir. Uzun kollu pijama takımı kış ayları için sıklıkla tercih edilen modellerdir. Uzun kollu pijama takımı kadın ve kız çocukları için her beden aralığında bulunmaktadır. Kışlık pijama takımı kadın kullanıcılar için uzun kollu olarak tasarlanır ve üretilirler. Kadın uzun kollu pijama takımı geniş beden aralıklarına sahip olan ürünleri ile ilgili kategoride mevcuttur.

Bahar ve yaz aylarında kısa boylu alt parçalara sahip olan takımlar tercih edilir.  Kapri pijama takımı seçenekleri farklı renk ve desenlere sahip olarak tasarlanır. Şortlu takım kadın kullanıcılar için kısa kollu ya da askılı olarak mevcuttur. Yaz aylarında kullanıcılarını serin tutmak ve ferahlatmak için kısa kollu pijama takımı kadın kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

Kadın Pijama Fiyatları Nedir? 

Bayan pijama takımı ucuz fiyat aralıklarında yer almaktadır. Kaliteli kumaşları ve birbirinden şık parçalar ucuz pijama takımı seçenekleri ile kullanıcılarına arz olmaktadır.  İlgili kategoride bayan pijama takımı ucuz yazlık ve kışlık opsiyonları ile bulunmaktadır. Kadın ürünlerinin aksine erkek pijama takımları da rağbet görmektedir. Özellikle hediyelik eşya olarak erkek pijama takımları sıklıkla satın alınmaktadır. Sizler de kaliteli kumaşlara sahip birbirinden güzel modellerdeki pijamaları uygun fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok Tercih Edilen Kadın Pijama Takımları Hangileridir?

Kadın pijama takımlarından gecelik ve önden düğmeli tarzda olanlar sıklıkla tercih edilmektedir.

Kadın Pijama Takımları Nasıl Seçilmeli?

Bu ürünleri seçerken rahatlık ön planda olmalıdır. Kaliteli kumaşlardan üretilen rahat ve konforlu hissettirecek modelleri seçmek yararınıza olacaktır.

Pijama Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Pijama satın alırken ürünlerin kaliteli kumaşlardan imal edilmesine, rahat olmasına ve uygun fiyatlı olmalarına dikkat etmek gerekir.

Hangi Pijama Sıcak Tutar?

 

Kış aylarında tercih edilecek pijama takımları yünlü, pamuklu ve polar kumaşlardan üretilenler sıcak tutmaktadır.

 

Kadın Pijama Takımı

Gece uykularında kişiyi en rahat ve özel hissettirecek pijama takımları yeni sezona uygun şekilde tasarlanmıştır. Kadın pijama modellerinin tamamı kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. Güncel model seçenekleri ile hem saten hem de pamuklu yumuşak doku kadın pijama ürünleri sitemizde yer almaktadır. Kadın pijama alışverişlerinde beden seçenekleri de geniş bir skala altında hazırlanmıştır. Rahatlığı simgeleyen yeni sezon pijama takımları ile deliksiz uyku sağlanmaktadır. Modeller lüks görünüm sunan ve kaliteli dikim parçalar olarak satışa sunulmaktadır.

 

 Kadın pijama takımı seçenekleri ile renklerin kullanımı da göz kamaştırmaktadır. Pek çok kişi kendi tarzına uygun pijama alışverişi yaparak uykularında kendisini iyi hissetmektedir. Kadın pijama takımı ürünlerinin tamamında kalite üst düzeyde hazırlanmaktadır. Sitemiz pijama kategorisi üzerinden farklı ürün seçenekleri sunmaktadır. Hazırlanan bu ürünler uygun fiyat garantisi ile satılmaktadır. Son döneme damga vuran modeller ile tarzı pijama alanında yakalamak mümkündür. En rahat ve şık ürün seçenekleri ve ücretsiz kargo avantajı da sitemiz içerisinde yer almaktadır.

 

 Yeni Sezon Kadın Pijama Modellerinde Rahat Parçalar

 

 Yeni sezon pijama takımları hem güne başlarken hem de günü bitirirken kişinin iyi hissetmesini sağlamaktadır. Yumuşak kumaş dokusu ile hazırlanan bu parçalar ile gece boyu konforlu bir uyku çekilmektedir. Üst düzey pijama takım tasarımları sayesinde kişiler aradıkları ürüne sitemiz aracılıyla ulaşmaktadır. Popüler şortlu ve uzun pijama altı takımları ile alışveriş daha kapsamlı hale gelmektedir. Kategoriler içerisinde yer alan renk seçenekleri ve desen grupları ile kişiler tarzını en çok yansıtan ürün ile tercihini yapmaktadır. Yeni sezon pijamalar web adresimiz kategorilerinde sunulmaktadır.

 

 Şortlu Pijama Modelleri İle Gece Boyu Konfor Sağlama

 

 Şortlu pijama takımı rahatlığı ile en sevilen ürünlerden biridir. Birbirinden farklı şortlu takım seçenekleri ile kişiler aradıkları ürüne kolaylıkla ulaşabilmektedir. Sitemiz içerisinde yer alan saten şortlu ve askılı pijama takımları kişinin kendisini özel hissetmesini sağlamaktadır. Daha rahat ve yumuşak bir parça arayanlar için pamuklu ve terletmez kumaş ile tasarlanan şortlu takımlar sitemizde hazırlanmaktadır. Şortlu pijama takımı soft renk çeşitliliği ile yeni sezonun tarzını da net bir şekilde yansıtmaktadır. V yaka ve yaka kısmında dantel bulunan birbirinden farklı yeni ürün tasarlanmıştır.

 

 Kaliteli Ürün Seçenekleri ve Binlerce Yeni Sezon Kadın Pijama Modelleri

 

 Uygun fiyatlı ve kaliteli gecelik, pijama takımı alıverişlerinin adresi olan sitemiz, hazırlanan kategoriler altında birbirinden tarz ürün yelpazesi sunmaktadır. Ücretsiz kargo seçenekleri ile avantajlı alışveriş fırsatından yararlanmak da mümkün hale gelmektedir. Firmamız Ankara'da 9.şubesini açarak daha fazla müşteriye ürünlerini sunmaktadır. Kalitesinden ödün vermeyen ve uzun süre kullanım imkanı oluşturan pijama takımlarının tamamı özenle hazırlanmıştır. Pijama çeşitlerinden biri olan desenli ya da sade tarz ürünler yere ve zamana uygun şekilde giyilen ürün seçenekleri arasında yer almaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Gloris, size daha iyi hizmet sunabilmek için web sitesinde bazı çerezler kullanmaktadır. İstediğiniz takdirde çerezleri reddedebilirsiniz. Ancak çerez ayarlarını değiştirmeniz durumunda, internet sitemizin bazı fonksiyonlarının düzgün çalışmayabileceğini lütfen dikkate alın.

Çerezler hakkında daha ayrıntılı bilgiye ve Gloris Çerez Politikasına buradan ulaşabilirsiniz