Fantazi Body
For Dreams 8012 Fantazi Mayokini
1
₺326,90 KDV Dahil
₺433,90 KDV Dahil

 

Fantazi Body

Kadın giyim ürünleri son dere geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu zenginliğin temel sebebi ise kıyafetlerin iç, dış, üst, alt, ev ve spor giyim olarak çok sayıda kategori altında sınıflandırılmasıdır. Kadın kullanıcıların en çok satın aldıkları giyim ürünleri arasında hiç şüphesiz iç giyim ürünleri, en baş sıralarda yer alır. İç giyim ürünleri sütyen, külot, korse, body suit fanila, jartiyer, jüpon, gecelik, sabahlık ve iç çamaşırı takımlarından meydana gelmektedir. Bu ürünler arasında özel tarzlarda tasarlanan ve üretilen fantazi body modelleri de beğeni ile satın alınmaktadır.

Fantezi giyim, kadınların sıklıkla tercih ettiği iç giyim ürünleridir. Fantazi kıyafetleri özel günlerinizde ve gecelerinizde giyebilirsiniz. Bu kıyafetlerin en belirgin özelliği, seksi ve estetik bir görüntüye sahip olmalarıdır. Kendinizi ve partnerinizi şımartmak ve mutlu etmek için bu kıyafetlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Fantazi body seksi bir görünüm ve vücut hatlarını ortaya çıkarmak için tercih edilen bir fantazi giyimdir. Kadınların özel gecelerde ve anlarda en çok tercih ettiği ürünler arasındadır. Böylelikle kendilerini daha seksi ve cesur görebilirler. Birbirinden farklı model ve tasarımlar ile birbirinden eşsiz parçaların bulunduğu seçeneklerle sizi cezbeder.

Aynı zamanda fantazi body ürünleri kadınların vücut hatlarını belli eden ve hatta açığa çıkaran kıyafetlerdir. Gece ve gündüz tercih edilebilen bu kıyafetler, güzel ve derin iç güdüleri ortaya çıkarmak için en iyi seçeneklerdir.

Fantazi body modelleri, farklı tarzlarda tasarlanıp imal edilirler. Bu nedenle her tarza ve zevke sahip olan kadınlar kolaylıkla kendileri için uygun fantazi kıyafetleri bulabilirler. Geniş renk skalaları sayesinde kendiniz ve partnerinizin sevdiği renkleri satın alabilirsiniz. Bu ürünlerin kullanıcılarına sunduğu en iyi avantajlarından biri ise geniş beden aralıklarına sahip olmalarıdır. Hem zayıf hem de büyük beden kadınlar istedikleri modellere sahip olabilirler.

Fantazi Body veya Bodysuit Nedir?

Fantazi body seksi bir görünüm ve vücut hatlarını ortaya çıkarmak için tercih edilen bir fantazi giyimdir. Kadınların özel gecelerde ve anlarda en çok tercih ettiği ürünler arasındadır. Böylelikle kendilerini daha seksi ve cesur görebilirler. Birbirinden farklı model ve tasarımlar ile birbirinden eşsiz parçaların bulunduğu seçeneklerle sizi cezbeder.

Son zamanlarda kadınlar tarafından ilgi ve alakayla takip edilen ve kullanılan iç giyim ürünlerinden olan fantezi kıyafetleri farklı isimlerle bilinmektedir. Ürünlerin farklı modellere ve çeşitlere sahip olması her zevke ve tarza hitap eden ürünleri bulma konusunda faydalı olmuştur. Bu kıyafetler arasından en çok tercih edilen modellerin başında fantazi bodysuit ve body çeşitleri gelmektedir.

Fantazi body ürünleri vücudunuzu sıkı sıkı saran ve adete ikinci teninizmişçesine his veren dar ve hatlarınızı belli eden seksi ve erotik kıyafetlerdir. Kendinizi ve partnerinizi mutlu etmek amacıyla bu kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Fantazi body çeşitleri özgüvenli, cesur ve seksi bir görünüme neden olmaları nedeniyle kadınlar tarafından özel anlarda kullanılırlar. Son derece etkileyici ve iddialı tarzlarda olan body ve bodysuit çeşitleri her tarza ve zevke uygun olarak ilgili kategoride bulmak mümkündür.

Bu ürünler erotik ve seksi kıyafetler olarak değerlendirilmektedir. Bu nedenle özel zamanlar için kullanışlı ve efektif ürünlerdir. Her istek ve beklentiyi karşılayabilecek olan şekillerde seksi kıyafetler olarak tasarlanır ve imal edilir. Fantazi body ve bodysuit çeşitleri özel bölgeleri kısmen kapalı ya da açık olabilir. İç giyim ürünleri olarak tercih edilseler de kullanıcıların modelleri incelemesi ve bu doğrultuda karar vermesi faydalı olabilir.

En Seksi Fantazi Body Modelleri Nelerdir?

Fantazi body çeşitleri oldukça farklı modelleri bünyesinde barındıran iç giyim kıyafetleridir. Birbirinden güzel ve estetik modellere sahip bu ürünler her tarza hitap edebilir. Farklı modelleri ve kumaşları sayesinde her istek, ihtiyaç ve beklentiyi karşılayabilirler. Bu body modelleri son derece seksi ve iddialı ürünlerdir. Kadınların kendilerini en özel hissetmek istedikleri anlarda birbirinden güzel ve seksi modellere sahip ürünleri tercih edebilirler.

En seksi fantazi body modelleri genellikle dantel detaylara sahip olanlardır. Bu modellerin özel bölgeleri kısmen örten ya da hiç örtmeyen çeşitleri de mevcuttur. Fakat genel olarak tül ya da dantel kumaşlar ile kısmen örtülü olan modeller daha çok tercih edilmekte ve beğeniyle kullanılmaktadır. En seksi body modelleri arayışındaysanız, kaliteli kumaşlara sahip olan onlarca çeşit ürün arasından tercih yapabilirsiniz. Fantazi body ve bodysuit modelleri;

 • Dantelli, 
 • Tüllü, 
 • Fileli, 
 • Özel bölgesi açık, 
 • Transparan, 
 • Leopar ve 
 • Gül gibi çiçek desenli ürünleri içermektedir.

Aynı zamanda bodysuit modelleri farklı renklere sahip olarak da üretilmektedirler. Unutulmamalıdır ki renkler iç güdüleri ve hisleri ortaya çıkarmada en önemli araçlardan biridir. Fantazi kıyafetlerinde en çok tercih edilen renklerin başında kırmızı gelmektedir. Kırmızı dantel body fantazi iç giyim ürünü tercih edildiğinde son derece iddialı, seksi ve cesur bir görünüm elde edebilirsiniz. Bununla birlikte siyah ve beyaz renklerde özel kıyafetlerde tercih edilmektedir. Bilhassa yeni evlenen kadınların beyaz renkte fantazi kıyafeti tercih ettiği görülmektedir.

Fantazi body son zamanların öne çıkan iç giyim ürünlerinden birisidir. Güzel görünüşü ve duruşu ile kadınların beğenisini kazanır. Dantelli, tüllü, fileli, özel bölgesi açık, transparan, leopar ve gül desenli olmak üzere çeşitli modeller bulunur. Bu güzel seçenekler arasında kararsız kalabilirsiniz. Dekolteli fantazi body tercih edeceksiniz sırt veya göğüs dekolteli ürünler sizin daha cesur görünmenizi sağlayacaktır.

Çeşitli renkler ile kendinizi daha güzel ve seksi gösterebilirsiniz. En çok tercih edilen renkler arasında siyah, kırmızı ve beyaz renkleri yer alsa da leopar desenliler de oldukça rağbet görenler arasındadır. Uygun fiyatlarıyla her kadının tercih edeceği fantazi body ile partnerinizin aklını başından alacaksınız.

Kadın Fantazi Body Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

Bodysuit fantezi kıyafetleri kullanıcılarının severek tercih ettiği ürünlerdir. Bunun nedeni ürünlerin sahip olduğu özelliklerdir. Bu özellikler ürünleri tercih edilebilir ve tavsiye edilebilir hale getirmiştir. Body ve bodysuit çeşitleri özel anlarda kullanılır. İlişkinizi canlandırmak ve partnerinizi heyecanlandırmak için bu kıyafetler sizlere yardımcı olabilir. Etkileyici ve iddialı bir görünüm için birbirinden kaliteli ve güzel fantazi kıyafetlerini satın alabilirsiniz.

Özel gece çamaşırları özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Pek çok modele sahiptir.
 • Ürünlerin kumaş çeşitliliği oldukça fazladır.
 • Dantel, tül, file, taş ve boncuk detaylı ürünler mevcuttur.
 • Kaliteli kumaşlara sahiptir.
 • Alerjiye ve kaşıntıya neden olmayan kumaşlardan imal edilirler.
 • Rahatsız ve tahriş etmeyen ürünlerdir.
 • Özel bölgeleri açık ya da kısmen örtülü modeller vardır.
 • Geniş beden aralıklarına sahiptir.
 • Her tarza ve zevke hitap eden ürünler bulunabilir.
 • Renk skalası oldukça geniştir.
 • Leopar, gül ve benzeri desenlere ya da kalıplara sahip ürünler mevcuttur.

Dantel body fantazi giyim ürünleri ilgili kategoride en çok tercih edilen modellerdir. Dantel kumaşın asilliği ve seksiliği bu ürünlere olan rağbeti artırmaktadır. Tül ve transparan detaylı body ve bodysuit seçenekleri geniş renk ve beden skalasına sahip koleksiyonda mevcuttur.

Erotik Fantezi Body

Fantazi body kadın iç giyiminin en özel ürünlerinden bir tanesidir. Dikimi, vücutta duruşu ve detaylarıyla harika bir tasarımdır. Alt kısmından kapatıldığı için rahat kullanım sağlayan ürünler arasındadır. Her yaştan ve her zevkten kadınlar body ürünlerini kullanabilir.

Böylesi rahat kullanımı olan ürünün çeşitli modelleri ve renkleri bulunuyor. Fantazi body günlük kullanım için çok uygun değildir. Özel geceler için dizayn edilen muhteşem ürünlerdir. Partneriniz ile yaşayacağınız özel anlarda body ürünü giyebilir ve gece boyu rahat bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Fantazi Kadın Bodysuit Beden Aralıkları

Bodysuit seçenekleri her kadın için uygun olabilecek ürünleri bünyesinde barındırır. Her tarza ve zevke sahip kadınların rahatlıkla kendileri için uygun body ve bodysuit seçeneklerini bulabileceği koleksiyonlar mevcuttur. Kaliteli kumaşları seksi ve iddialı modeller ile birleştiren fantazi kıyafetleri sıklıkla tercih edilir. 

Kadın body süit ürünleri her bedenden kadının satın alabileceği ürünlerdir. Bunun sebebi ürünlerin geniş beden skalasına sahip olmasıdır. Zayıf ve büyük beden kadınların da rahatlıkla kendi bedenlerinde ürün bulması son derece mümkündür. 34 beden ve 44 beden aralıklarında çok çeşitli modele sahip dantelli, transparan, fileli ve tül bodysuit seçenekleri ilgili kategoride ilgililerini beklemektedir.

Fantezi Bodysuit Fiyatları Nedir?

Bodysuit fiyatları farklı aralıklarda olabilir. Bunun nedeni fantazi body ve bodysuit seçeneklerinin oldukça fazla olmasıdır. Ürünler pek çok özelliğe sahip olarak tasarlanır ve imal edilir. Bu özellikler ürünlerin maliyetini belirleyen en önemli etkenler arasında yer almaktadır. Ürünlerde kullanılan kumaş ve materyaller ve bu materyallerin kaliteleri fantazi bodysuit fiyatlarını etkiler.

Bununla birlikte kadın erotik ve seksi kıyafetleri uygun fiyat aralıklarına sahiptir. Son derece kaliteli kumaşlara sahip olan bu ürünler birbirinden güzel modelleri bünyesinde barındırır. Aynı zamanda farklı ve geniş beden ve renk seçenekleri ile kullanıcılarının beğenisini kazanır. Uzun ömürlü ve dayanıklı kumaşlara sahiptir.

Fantazi body ve bodysuit seçenekleri her bütçeye uygun ürünleri içerir. Sizler de istek ve ihtiyaçlarınıza yönelik bu ürünleri uygun fiyat avantajları ile ilgili kategoriden bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Fantezi Body Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bu ürünleri satın alırken kumaşlarının kalitesine dikkat edilmelidir. Sizleri kaşındırmayacak, rahatsız etmeyecek ve cildinizde tahrişe neden olmayacak ürünleri seçmeniz gerekmektedir.

Bodysuit Ne İşe Yarar?

Bodysuit dar ve ikinci bir ciltmişçesine his veren kıyafetlerdir. İç giyim olarak da tercih edilebildikleri gibi uygun koşullarda üst giyim olarak da kullanılabilir.

Kostüm Fantezisi Nedir?

Kostüm fantezisi bir kıyafet için derin ve iç güdüleri ortaya çıkaracak hisler beslemek olarak ifade edilebilir. Bir kıyafeti beğenmek ve onun için heyecanlanmak olarak değerlendirilebilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Gloris, size daha iyi hizmet sunabilmek için web sitesinde bazı çerezler kullanmaktadır. İstediğiniz takdirde çerezleri reddedebilirsiniz. Ancak çerez ayarlarını değiştirmeniz durumunda, internet sitemizin bazı fonksiyonlarının düzgün çalışmayabileceğini lütfen dikkate alın.

Çerezler hakkında daha ayrıntılı bilgiye ve Gloris Çerez Politikasına buradan ulaşabilirsiniz